صفحه اصلی > خدمات آموزشی : 5 آموزشگاه کامپیوتر برتر که میتوان درسال1402رفت؟(آدرس+هزینه)

5 آموزشگاه کامپیوتر برتر که میتوان درسال1402رفت؟(آدرس+هزینه)

The best computer school

بهترین و برترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران و شهرستان ها

به عنوان یک مدرس کامپیوتر کسی که بیش از 10 سال سابقه تدریس در اکثر آموزشگاه کامپیوتر برتر تهران دارد و بیش از 1000 دانشجو در حوضه های مختلف آموزش کامپیوتر را دارا می باشد و خود مدرس فنی حرفه ای می باشد تجربه خودم در انتخاب بهترین دوره کامپیوتر را در خدمت شما عزیزان قرار خواهم داد و در آخر این مقاله به معرفی بهترین و برترین آموزشگاه کامپیوتر خواهم پرداخت با من همراه شوید.

مهمترین موارد در انتخاب یک آموزشگاه کامپیوتر برتر

 • محتوا و کیفیت آموزش
 • تجربه و مهارت اساتید
 • مدت زمان و هزینه آموزش
 • نظرات و بازخورد های دانشجویان
 • گواهینامه و مدارک انتهای دوره
 • تجهیزات و امکانات فنی مدرن
 • امکان یادگیری عملی دوره
 • پشتیبانی و مشاوره تحصیلی در دوره و حتی پایان دوره
 • انعطاف پذیری در دوره ها

بریم باهم موارد بالا را بررسی کنیم

آموزشگاه کامپیوتر

محتوا و کیفیت آموزش

محتوا و کیفیت آموزشی جایگاه بسیار مهم دارد که یک دانشجو یک آموزشگاه کامپیوتر را انتخاب کند هر چی کیفیت آموزش بروز و کامل باشد باعث درک بهتر دانشجو و ارتقا سطح مهارت دانشجو می شود و زمینه ساز موفقیت و یا شکست کامل این دانشجو در رشته انتخابی در آموزشگاه کامپیوتر می شود. آموزش باید به صورت پروژه محور و هدفمند جلو رود که دانش آموز بداند در آخر این دوره آموزشی به چه مهارتی خواهد رسید هدف یادگیری او از این دوره چه چیزی خواهد بود دوره باید در آموزشگاه بستگی به شرایط دانشجویان حاضر در این کلاس تدریس شود نه فقط به صورت از قبل مشخص شده باشد همه مطالب این دوره بستگی به دانشجویان حاضر در این کلاس آماده سازی شود.

تجربه و مهارت اساتید

در زمانه که هستیم سایت ها و آموزشهای زیادی وجود دارد که چه به صورت رایگان و چه به صورتی پولی و یا حتی غیر حضوری ولی در دوره های حضوری کلاس های آموزشگاهی  آنچه که یک آموزشگاه کامپیوتر را از دیگر آموزشگاه متمایز می کند، تجربه و مهارت اساتیدی است که در آن تدریس میکنند. مدرس کاملا باید به درسی که می دهد تسلط کامل داشته باشد و خود در بازار کار باشد آموزشی که میدهد مناسب بازار کار باشد و دانشجو بتواند به صورت عملی از آموزشها استفاده کند و آموزشهای ارائه شده جدید و بروز باشد با نرم افزار های جدید گفته شود با مثال های گوناگون و کاربردی باشد دانشجویان کاربردهای این دوره آموزشی را کامل درک کنند و از این دوره استفاده کامل کنند.

مدت زمان و هزینه آموزش

انتخاب آموزشگاه کامپیوتر مناسب و برنامه‌ریزی برای پرداخت هزینه‌ها و وقت‌گذاری برای دوره‌ها می‌تواند به اندازه‌ی خود یادگیری در آموزشگاه کامپیوتر اهمیت دارد . هزینه و مدت زمان آموزش‌های کامپیوتری به عوامل متفاوتی بستگی دارد که باید با دقت بررسی شود.

هزینه‌های آموزشگاه‌های کامپیوتر به مسائل زیادی بستگی دارد از جمله موضوعی دوره‌های آموزشی و کیفیت ارائه دهندگان موسسه متفاوت است. دوره‌های مقدماتی و سطوح ابتدایی ممکن است هزینه‌های نسبتاً پایین‌تری داشته باشند و در حدود 600 هزار تومان  شروع خواهد شود. اما دوره‌های تخصصی‌تر و پیشرفته به دلیل نیاز به اساتید مجرب تر و استفاده از تجهیزات و نرمافزارهای پیچیده تر، ممکن است چندین میلیون تومان هزینه داشته باشند.

مدت زمان دوره‌های آموزشی نیز متغیر است. بعضی از دوره‌ها ممکن است به صورت فشرده در چند هفته برگزار شوند، در حالی که برخی دیگر به شکل گسترده‌تر و طی چندین ماه برنامه‌ریزی می‌شوند. اغلب دوره‌های مهارت‌افزایی مانند برنامه‌نویسی، طراحی گرافیک یا شبکه‌های کامپیوتری، بسته به پیچیدگی و عمق محتوای آموزشی، می‌توانند از یک ماه تا یک سال زمان بر باشند.

لیست بهترین آموزشگاه کامپیوتر در تهران

گواهینامه و مدارک انتهای دوره

هنگامی که شما یک دوره آموزشی در آموزشگاه کامپیوتر را به پایان می‌رسانید، معمولاً با دریافت گواهینامه یا مدرک از پایان دوره، تلاش و یادگیری‌های شما به طور رسمی تأیید می‌شود. این اسناد به عنوان نشانی از تخصص و مهارتی که بدست آورده‌اید، عمل می‌کنند.

کلاس آموزشگاه کامپیوتر

تجهیزات و امکانات فنی مدرن

متاسفانه یکی از مشکلاتی که من خودم در تدریس  داشتم نبود تجهیزات و امکانات بروز و کامل در آموزشگاه کامپیوتر بود  که نسبت به هزینه های که از دانشجویان میگرفتند هیچ گونه امکانات حرفه و بروزی برای آموزش به دانشجویان فراهم نبود و همیشه از چالش های تدریس برای مدرسین می باشد به عنوان مثال دوره های سخت افزار کامپیوتر که نیاز به قطعات کامل و به روز بود فراهم نبود و به ناچار مجبور به تدریس از سایت های و فروشگاه آنلاین بودم  که اصلا برای یادگیری دانشجویان مناسب نبود پس قبل از ثبت نام و دادن هزینه حتما بررسی کاملی از امکانات تدریس  انجام شود.

امکان یادگیری عملی دوره

یادگیری عملی در آموزشگاه‌های کامپیوتر اغلب یکی از جذاب‌ترین و مؤثرترین بخش‌های دوره‌های آموزشی است. این بخش به دانشجویان اجازه می‌دهد که دانش نظری کسب شده را به کار بگیرند و با موقعیت‌های واقعی که ممکن است در محیط کار با آن‌ها مواجه شوند، تمرین کنند.

پشتیبانی و مشاوره تحصیلی در دوره و حتی پایان دوره

در آموزشگاه‌های کامپیوتر، پشتیبانی و مشاوره تحصیلی نقش مهمی در افزایش کیفیت یادگیری و راهنمایی دانشجویان دارند، نه تنها طی دوره، بلکه پس از اتمام آن نیز. باید یک آموزشگاه کامپیوتر خوب دانشجو را رها نکند و به مشکلات و دغدغه فکری و نرم افزاری دانشجویان رسیدگی و حل نماید

انعطاف پذیری در دوره ها

از دیگر مشکلات دانشجویان مخصوصا دانشجویان شاغل برگزاری کلاس در زمان مناسب است که دانشجویان بدون مشکل و دغدغه بتوانند در دوره های آموزشی شرکت کنند و حضور موثری در این کلاس داشته باشند پس قبل از ثبت نام حتما به زمان بندی های کلاس و ساعت حضور در کلاس توجه ویژه شود

معرفی 5 آموزشگاه کامپیوتر برتر فنی حرفه ای از نظر موارد بالا جایگاه برتری دارند

 

 • آموزشگاه کامپیوتر پایا

آموزشگاه فنی و حرفه ای پایا با بیش از ۲۰ سال سابقه آموزشی و بیش از ۸۰۰٫۰۰۰ نفر ساعت آموزش عملی موفق تا سال 2021، مهارت آموزی و ارتقای سطح کیفی و مهارتی در زمینه آموزش نرم افزارهای پایه و اداری، آموزش طراحی سایت و برنامه نویسی، آموزش شبکه عملی و سخت افزار عملی، نرم افزارهای گرافیکی، نرم افزارهای فنی و مهندسی و… در حال خدمت رسانی به هموطنان عزیز می باشد. مدیر و موسس آموزشگاه آقای دکتر پرویز تریوه می باشند که بعنوان سرگروه اساتید برخی از دوره‌ها مانند: طراحی وب سایت، برنامه نویسی، مدیریت و مهارتهای اداری و سازمانی در تهران و شهرستان‌ها توسط ایشان تدریس می‌گردد. تمامی دوره‌های آموزشگاه کامپیوتر پایا دارای تضمین کیفیت آموزشی می‌باشد. همچنین بنا به درخواست متقاضی، گواهینامه و مدرک فنی و حرفه‌ای و یا مدرک بین المللی ویژه مهاجرت اعطاء می‌گردد.

آموزشگاه کامپیوتر پایا در لیست آموزشگاه های کامپیوتر تهران جزو موسسات آموزش فناوری اطلاعات است. آموزشگاه فنی و حرفه ای پایا دارای شعب مختلف بوده و از نظر فارغ التحصیلان بعنوان بهترین آموزشگاه کامپیوتر در تهران شناخته شده است. مخاطبین محترمی که بدنبال برترین آموزشگاه کامپیوتر در تهران هستند، میتوانند موسسه پایا را با عناوین آموزشگاه کامپیوتر در غرب تهران و همچنین آموزشگاه کامپیوتر در شرق تهران و همچنین برای آموزش طراحی وب سایت آموزشگاه کامپیوتر در شمال تهران و ساکنین مناطق شمال شهر تهران آنرا با عنوان وب سایت آموزشگاه کامپیوتر در شمال تهران جستجو نمایند. که با عبارت آموزشگاه کامپیوتر در منطقه 1 تهران واقع است.

آدرس وب سایت:آموزشگاه کامپیوتر پایا

آدرس: تهران – میدان توحید – ابتدای خیابان ستارخان – پلاک ۳ – طبقه ۳ – آموزشگاه کامپیوتر فنی و حرفه ای پایا

شماره تماس: ۰۲۱۶۶۹۲۱۹۳۲۰۲۱۸۸۶۶۵۹۶۱۰۲۱۶۶۹۲۲۱۷۳

شماره همراه:۰۹۳۶۲۱۰۸۸۶۱

اینستاگرام: payait_institute

راهنمایی ورود به سایت

چارت نمودار آموزشگاه پایا براساس نظرات دانشجویانچارت نظرات دانشجویان آموزشگاه پایا

 • آموزشگاه کامپیوتر پرتو

اموزشگاه کامپیوتر پرتو، یکی از بهترین آموزشگاه کامپیوتر یا computing education تهران می باشد که در زمینه آموزش حضوری و غیرحضوری تخصصی و ویژه بازار کار کامپیوتر فعال است.دوره های طراحی سایت، آموزشگاه برتر وردپرس، آموزشگاه تخصصی نرم افزار های سینمایی، آموزشگاه ساخت موزیک ویدیو،آموزشگاه تخصصی ساخت موزیک ویدیو،آموزشگاه icdl و آموزش حضوری word – excell به صورت کاملا تخصصی و تضمینی در آکادمی پرتو برگزار می گردد.
کلاس آموزش طراحی سایت، کلاس آموزش فتوشاپ، کلاس های تخصصی متلب و تمامی نرم افزار فنی و مهندسی به صورت کاملا تخصصی در اموزشگاه کامپیوتر پرتو برگزار می گردد.
همچنین پرتو، از نظر جغرافیایی، به علت قرارگیری در مرکز تهران و در محدوده خیابان انقلاب، بهترین آموزشگاه کامپیوتر انقلاب محسوب می شود که از سطح دسترسی بالایی برخوردار است و شما به سادگی با استفاده از مترو و brt می توانید به آموزشگاه دسترسی داشته باشد

آدرس وب سایت:اموزشگاه کامپیوتر پرتو

آدرس: تهران،خیابان انقلاب – بین خیابان دانشگاه و خیابان ابوریحان – روبروی سینما سپیده – ساختمان فروردین – طبقه 7 – واحد 26

شماره تماس: 0216695985302166959852

شماره همراه:09030629627

اینستاگرام: parto_ac

راهنمایی ورود به سایت

چارت نمودار آموزشگاه پرتو براساس نظرات دانشجویان

برترین کلاس کامپیوتر

 • آموزشگاه کامپیوتر تمدن

در نمایندگی برتر ACS امریکا و دانشگاه آزاد اسلامی و جزء اولین آموزشگاه های هوشمند کامپیوتر ایران مفتخریم تا از دهه هشتاد خورشیدی با ارائه خدمات نوین و کارآمد آموزشی و بهره مندی از اساتید متخصص و برجسته تهران، سطح نوین و کاربردی از مهارت بروز و الزام آور کامپیوتر را برای مردم دانش پذیر ایران عزیز فراهم کنیم. مابرآنیم تا کمال دانش و تجربه و انرژی خود را در همراهی دانشجویان عزیز برای رسیدن به هدف مطلوب خود و فراگیری علم الزام آور کامپیوتر و تجارت الکترونیک به کارگیریم که ارائه مدارک بین المللی از کشور کانادا و انگلستان و ایران،مهر تاییدی بر این عزم و هدف نیک می باشد.

مفتخریم در آموزشگاه کامپیوتر تمدن (منتخب مردم غرب تهران)؛ به لطف خداوندِ خرد و تلاش دانشجویان گرانقدر، تاکنون بیش از 90% دانشجویان در بازار کار مشغول به فعالیت شدند.

آدرس وب سایت:اموزشگاه کامپیوتر تمدن

آدرس: تهران – فلکه اول صادقیه – پاساژ پردیس – آسانسور قرمز – طبقه پنجم – واحد 14

شماره تماس: 0214448632602144213140

شماره همراه:……………

اینستاگرام: tamadon_computer

راهنمایی ورود به سایت

چارت نمودار آموزشگاه تمدن براساس نظرات دانشجویان

بهترین آموزشگاه کامپیوتر در تهران

 • آموزشگاه آریا تهران

آموزشگاه آریا تهران با عنوان آریا کویت در سال ۱۳۸۶ شروع به کار کرد. این آموزشگاه فعالیت خود را با نیت خدمت به ایرانیان مقیم کویت آغاز کرد، تا با آموزش های حرفه ای و با کیفیت و همچنین اعطای مدرک اصلی دیپلم و گواهی نامه بین المللی مهارت از سازمان فنی و حرفه ای کشور گامی موثر در تسهیل امور این عزیزان داشته باشد آموزشگاه آریا تهران با ۱۰ سال تجربه آموزشی در خدمت رسانی به ایرانیان مقیم کشور کویت و اعطای صد ها مدرک دیپلم و گواهی نامه مهارت بین المللی از سازمان فنی و حرفه ای کشور ابنک تصمیم گرفته تا با ایجاد شعب جدید در ایران و کشور های همسایه دایره خدمت رسانی خود را افزایش دهد

آدرس وب سایت:آموزشگاه آریا تهران

آدرس: تهران، خیابان توحید، به سمت میدان توحید، نبش بن بست شهید حاج رضایی، پلاک ۷۵، واحد ۲

شماره تماس: ۰۲۱۶۶۹۱۹۶۳۴

شماره همراه:09020055503

اینستاگرام: aryatehran

راهنمایی ورود به سایت

چارت نمودار آموزشگاه آریا براساس نظرات دانشجویان

چارت آموزشگاه آریا

 • آموزشگاه کامپیوتر اسما

آموزشگاه کامپیوتر اسما یکی از بهترین آموزشگاه کامپیوتر در تهران است که یک میان‌بر برای افرادی است که به دنبال یادگیری مهارت‌های کامپیوتری هستند. بهترین آموزشگاه کامپیوتر تهران، با دوره‌های گسترده‌ای از جمله طراحی سایت، سئو، اکسل، ورد، و فتوشاپ، با تکیه بر سابقه و هزاران دانشجوی موفق در این زمینه‌ها، به شما این امکان را می‌دهد تا مهارت‌های لازم را به صورت حرفه‌ای و با بهترین روش‌ها فرا بگیرید. این مجموعه با بهره گیری از اساتید مجرب کمک می‌کند تا با یادگیری مهارت‌هایی کاربردی، ورود به بازار کار را برای خود ساده‌تر کنید و در نهایت به موقعیت‌های شغلی بهتری دست پیدا کنید.

یکی از دوره‌های محبوب در آموزشگاه کامپیوتر اسما، دوره طراحی سایت است. این دوره شما را با اصول طراحی و توسعه وب آشنا می‌کند و به شما امکان می‌دهد وبسایت‌های حرفه‌ای و جذاب را ایجاد کنید. همچنین، دوره سئو نیز به شما نکات و روش‌های بهینه‌سازی وبسایت برای بهبود رتبه‌بندی در موتورهای جستجو را آموزش می‌دهد. این دو حیطه این روزها یکی از حوزه‌های درآمدزا برای افراد هستند.

همچنین یادگیری مهارت‌های عمومی کامپیوتری، راهکار خوبی برای بهبود موقعیت شغلی شما خواهد بود. پس در صورتی که به افزایش مهارت‌های آفیس نیاز دارید، دوره‌های اکسل و ورد می‌توانند به شما کمک کنند. اساتید مجرب این آموزشگاه کامپیوتری، در دوره اکسل به شما آموزش می‌دهند چگونه با استفاده از فرمول‌ها و توابع پیچیده، داده‌ها را تجزیه و تحلیل کنید و گزارش‌های حرفه‌ای ایجاد کنید. همچنین، دوره ورد به شما مهارت‌های لازم برای ایجاد سند‌ها، نامه‌ها، و گزارش‌های زیبا و حرفه‌ای را آموزش می‌دهد.

آدرس وب سایت:آموزشگاه آریا تهران

آدرس: خیابان ستارخان نرسیده به پل ستارخان پلاک بالای بانک رفاه کارگران616

شماره تماس: 02144333721

شماره همراه:09124580399

اینستاگرام: computer_asma

راهنمایی ورود به سایت

بهترین آموزشگاه کامپیوتر

آواتار نکته
نکته| هر آنچه برای یادگیری، پیشرفت و موفقیت نیاز دارید
پست های مرتبط

دیدگاه کاربران (10 دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید